Szkolenie dla dyrektora produkcji – co powinno zawierać?

29 maja 2018przez Sebastian0
szkolenie-dla-dyrektora-produkcji.png

Dyrektor produkcji to niezwykle istotna postać w procesie produkcji. Wiele jego nietrafnych decyzji może przełożyć się na problemy na całej linii produkcyjnej. Dlatego tak ważne jest, aby dyrektor stale się doszkalał, a co najważniejsze, aby miał zapewnione odpowiednie szkolenia wdrożeniowe zaraz po awansie. Pojawia się jednak pytanie o to, co powinno zawierać dobrze skonstruowane szkolenie dla dyrektorów produkcji?

Dyrektor produkcji, który wybiera się na szkolenie, ma zwykle duże oczekiwania, jeśli chodzi o jego jakość. Był on już bowiem w niejednym takim wydarzeniu, a przy tym oczekuje bardzo wartościowych, konkretnych informacji, które będzie mógł od razu wcielić w życie. Wśród najważniejszych informacji, które powinno zawierać takie szkolenie, znajdą się zatem te dotyczące stylów zarządzania wraz ze wskazówkami, jak wybrać odpowiedni dla ich organizacji, te związane z komunikacją z podwładnymi oraz te dotyczące opracowywania oraz wdrażania systemów oceny pracy zatrudnionych osób. Dyrektorzy muszą również na szkoleniu mieć możliwość odświeżenia swojej wiedzy z zakresu metod motywowania pracowników zespołów produkcyjnych oraz budowania takich zespołów.

Jeśli firma podejmuje się tworzenia szkoleń dla dyrektorów produkcji, powinna zadbać o to, aby prowadzili je praktycy z dużym doświadczeniem w branży. Tylko bowiem takie szkolenie okaże się wartościowe, a co za tym idzie, zostanie polecone dalej.Zostaw komentarz

Twój adres nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone *