Czy dyrektor produkcji jest w stanie zarządzać firmą zdalnie?

8 czerwca 2020przez Sebastian4
czy-dyrektor-produkcji-jest-w-stanie-zarzadzac-firma-zdalnie-1280x854.jpg

W dobie epidemii konieczne okazuje się jak największa separacja, aby uchronić się przed zachorowaniem. Dlatego też dyrektor produkcji, w miarę możliwości, powinien zarządzać produkcją w sposób zdalny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów komputerowych, taka sytuacja jest możliwa.

Dyrektor produkcji korzystając ze zdalnych metod zarządzania pracownikami, może z pomocą komputera obliczyć między innymi rozmiary dostaw czy tempo pracy podwładnych. Analiza danych zebranych przez system komputerowy umożliwia określenie wydajności produkcji, a także konieczność wprowadzenia ewentualnych korekt. Dane, które są gromadzone w komputerze, są bardzo łatwe do przeanalizowania i pozwalają na szybkie reagowanie na ewentualne nieprawidłowości. Umieszczenie danych w jednym miejscu i bardzo łatwy dostęp do nich sprawia również, że ograniczanie kosztów i maksymalizowanie zysków staje się znacznie prostsze.

Dzięki różnym możliwościom kontaktu online, dyrektor produkcji może z łatwością skontaktować się z podwładnymi. Codzienne kontakty internetowe mogą z powodzeniem zastąpić spotkania twarzą w twarz w tym trudnym czasie. Dostęp do różnych programów umożliwiających tworzenie połączeń konferencyjnych sprawia, że przekazywanie ewentualnych poleceń pracownikom jest bardzo łatwe i nie wymaga fizycznego pojawiania się przy taśmie produkcyjnej.4 komentarzy

 • Avatar dla yyypon
  yyypon

  9 kwietnia 2021, 13:33

  doglądać interesu nie da się zdalnie

  Odpowiedz

  • Avatar dla Sebastian
   Sebastian

   15 kwietnia 2021, 16:22

   Z pewnością niektóre prace są trudne do zrealizowania w sposób zdalny

   Odpowiedz

 • Avatar dla Marek
  Marek

  3 września 2021, 11:31

  Pewne czynności trzeba wykonać na miejscu.

  Odpowiedz

  • Avatar dla Sebastian
   Sebastian

   13 września 2021, 11:58

   No tak, nie wszystko da się zrobić zdalnie.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczone *