Technolog Produkcji - Branża spożywcza

2024-04-02 AAS sp. z o.o. kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Dla naszego klienta z czołowego producenta z branży spożywczej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Obowiązki:
  • opracowywanie i wdrażanie nowych technologii produkcyjnych
  • rozwój istniejących produktów
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych i podejmowanie działań naprawczych
  • monitorowanie i ocena wykorzystania surowców i materiałów w procesie produkcyjnym
  • szkolenie pracowników z zakresu technologii produkcji
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego – preferowane Technologia Żywności
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym (mile widziane doświadczanie w zakresie produkcji convenience)
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności współpracy oraz efektywnej komunikacji
  • gotowości do pracy jednozmianowej
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • wynagrodzenie w wysokości 9000 - 10 000 brutto miesięcznie (wynagrodzenie zasadnicze 70% + premia 30%)
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • darmowy posiłek na terenie zakładu
  • darmowy kurs języka angielskiego
  • paczki świąteczne