Brygadzista Znakowania

2024-04-28 Lava Group mazowieckie / Józefosław

Producent i właściciel marki Colorissimo -> https://lavagroup.pl/ zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm.

Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do zarządzania zespołem znakującym nasze produkty.

Miejsce pracy: Józefosław
Zadania:
  • Planowanie, organizowanie, motywowanie oraz kontrola pracy zespołu
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją planów i celów
  • Nadzów nad prawidłowym znakowaniem i jakością nadruków
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Rozwój technologii i praca nad normami wydajnościowymi
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i BHP oraz wewnętrznych zaleceń i przepisów
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Skrupulatność, dokładność, uczciwość
Oferujemy:
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku  8:00-16:00
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy za realizację celów
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku