Kierownik Produkcji

2024-04-22 HSV Polska Sp. z o.o. łódzkie / Łódź, Polesie

Jesteśmy częścią grupy HSV Moulded Foams Group w skład której wchodzą 3 zakłady produkcyjne w Polsce (ŁODŹ, WROCŁAW, RADOMSKO) i dwa zakłady w Holandii. Specjalizujemy się w produkcji kształtek z tworzyw spienionych takich jak EPS (popularny Styropian) czy EPP.

Wszyscy w HSV jesteśmy „Particle Foams Engineers” – oznacza to, że poszukujemy rozwiązań dla naszych Klientów już na etapie koncepcji, którą przekształcamy w projekt – i później w technologię oraz produkt.

Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które są poza zasięgiem firm konkurencyjnych.

Jeżeli chcesz pracować w firmie produkcyjnej, w której jest dużo wyzwań, chcesz kreować rozwiązania w oparciu o nowe technologie pracując w międzynarodowym środowisku pracy – to miejsce dla Ciebie.

Miejsce pracy: Łódź, Polesie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Monitorowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi fabryki;
  • Zatwierdzanie w systemie ERP nadzorowanego planu produkcji ;
  • Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji;
  • Zarządzanie procesem wdrażania nowych produktów i technologii;
  • Nadzorowanie poziomu realizacji zdefiniowanych KPI;
  • Kontrola stanu magazynowego materiałów do produkcji;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników – szczególnie rozwijanie kompetencji zespołu oraz motywowanie (zespół około 80 osób);
  • Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż., oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami i podwykonawcami.
WYMAGANIA STANOWISKA PRACY:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej w obszarze zarządzania produkcją (min 5 lat);
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe: zarządzanie produkcją, techniczne, inżynieria produkcji);
  • Zdolności organizacyjne, osobowość lidera oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację biznesową;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Świadomość przestrzegania procedur związanych z bezpieczeństwem informacji;
  • Wiedza z zakresu dobrych praktyk zarządzania produkcją, zagadnień technologicznych, Lean Manufacturing, systemów ISO oraz IATF , a także standardów BHP, ppoż. ochrony środowiska;
  • Świadomość przestrzegania procedur związanych z bezpieczeństwem informacji.
OFERUJEMY:
  • Zostanie częścią Particle Foams Engineers pracę, w której będziesz miał realny wpływ na kreowanie i wdrażanie innowacyjnych technologii;
  • Współprace z liderami w branży: automotive, AGD, HVAC
  • Zachęcamy oraz jesteśmy inicjatorem dla naszego zespołu licznych szkoleń branżowych ułatwiających rozwój zawodowy;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Rynkowy poziom wynagrodzenia adekwatny do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna oraz dofinansowanie do zajęć sportowych, oraz wypoczynku, atrakcyjną premie roczną);
  • Płaską strukturę organizacyjną, w której zespoły ściśle ze sobą współpracują tworząc atrakcyjne rozwiązania produktowe dla naszych klientów;
  • Indywidualny program onboardingu.