Kierownik Wytwórni Mas Bitumicznych

wczoraj STRABAG Sp. z o.o. podlaskie / Boćki

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: Boćki
Zadania:
  • Kierowanie i nadzór nad procesem produkcyjnym mieszanek mineralno -bitumicznych
  • Planowanie produkcji w oparciu o bezpośredni kontakt z majstrami brygad bitumicznych, laboratorium, dostawcami materiałów wsadowych do produkcji
  • Tworzenie harmonogramów dostaw surowców w oparciu o założenia realizacji harmonogramów produkcyjnych
  • Kierowanie zespołem obsługującym WMB
  • Wysyłanie zamówień na materiały związane z procesem produkcji oraz zamówień na części wymienne do Wytwórni
  • Utrzymywanie zdolności produkcyjnej podległej Wytwórni Mas Bitumicznych (WMB)
  • Realizacja harmonogramów produkcyjnych mieszanki mineralno-bitumicznej oraz tworzenie harmonogramów dostaw surowców
  • Prowadzenie rejestrów dostaw materiałów jak i sprzedaży gotowych produktów, prowadzenie rozliczenia materiałów
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie budowlane/mechaniczne lub pokrewne techniczne
  • Dobra znajomość procesu produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych; znajomości norm i specyfikacji technicznych w zakresie wytwarzanego produktu (mieszanki bitumiczne)
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pracy laboratorium drogowego (kruszywa, grunty, MMA, betony)
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Prawo jazdy kat. B
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.