Specjalista ds. Marketingu

2024-04-08 RESPOL Export - Import Sp. z o.o. mazowieckie / Warszawa, Targówek

RESPOL EXPORT-IMPORT Sp. z o.o.
Hurtownia artykułów grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych
w związku z dynamicznym rozwojem  poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek
Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie i realizacja budżetu marketingowego
  • Organizowanie wyjazdów, eventów, szkoleń
  • Planowanie, wdrażanie oraz rozliczanie akcji promocyjnych
  • Opracowanie, nadzór nad produkcją, dystrybucja materiałów wizerunkowych oraz promocyjnych w szczególności gadżetów, folderów, katalogów, plakatów, wizytówek
  • Prowadzenie strony internetowej
  • Współpraca z dostawcami m.in. agencjami reklamowymi, drukarniami
  • Współpraca z działami i oddziałami firmy w zakresie marketingu
Wymagania
  • biegła znajomość MS Office
  • kreatywność, inicjatywa, samodzielność
  • doświadczenie w pracy w Marketingu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość Word Press, Canva będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy?
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazna atmosfera
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta multisport
  • Smaczna kawa
W przesyłanym CV i liście motywacyjnym prosimy o zamieszczenie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RESPOL Export-Import sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Administrator), na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikuję oraz na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których moje CV zostanie uznane za adekwatne przez Administratora”.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę pisząc na adres rodo@respol.pl

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz TUTAJ.