Pracownik wylęgarni drobiu

2024-04-10 Drobex-Agro Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie / Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12
Drobex-Agro Spółka z o.o. zajmuje się produkcją jednodniowych piskląt kurzych typu brojler. Firma została założona w 1992 roku w Makowiskach, jako jedno z ogniw zintegrowanej produkcji drobiarskiej Grupy Drobex. Po wielu latach ciągłego rozwoju jesteśmy dziś jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw drobiarskich w Polsce.
Miejsce pracy: Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12
Twój zakres obowiązków
  • obsługa maszyn do nakładu oraz przekładu jaj
  • ręczny transport wózków z jajami i pisklętami
  • mycie maszyn przy pomocy centralnego systemu pianowego
  • sortowanie piskląt
Nasze wymagania
  • Chęć do pracy
  • Dyspozycyjność
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę  34,0 zł/h brutto- 37,5 zł/h brutto
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wczasy pod gruszą
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • paczki świąteczne
  • mikołajkowe paczki dla dzieci
  • dofinansowanie dla dzieci do obozów i kolonii
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego