Lider / Koordynator produkcji

2024-04-19 Remontowa Shipbuilding S.A. pomorskie / Gdańsk, blisko stacji SKM Politechnika
Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób powstaje statek? Za pomocą jakich środków pojedyncze elementy blachy przekształcane są w przestronne promy lub solidne okręty? Pracując z nami możesz obserwować ten niezwykły proces na własne oczy, od momentu położenia stępki, poprzez wodowanie, aż do przekazania jednostki Klientowi.
Jesteśmy jedną z czołowych firm należących do Grupy Kapitałowej REMONTOWA HOLDING S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia ponad 7 tys. pracowników. Jako jedyna Stocznia w kraju możemy poszczycić się możliwością zaoferowania kompleksowych rozwiązań technicznych, których finalnym produktem są w pełni wyposażone, nowoczesne statki. W ciągu 79 lat działalności zbudowaliśmy ponad 1000 jednostek!
Miejsce pracy: Gdańsk, blisko stacji SKM Politechnika
Zakres obowiązków:
  • kierowanie oraz organizowanie pracy zespołu montażu zbrojeń okrętowych w zakresie jakości i wydajności;
  • przygotowywanie stanowisk pracy pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa;
  • kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych;
  • przegotowywanie raportów wykonawczych i powykonawczych;
  • współpraca z innymi działami firmy, klientami i dostawcami;
  • dbanie o sprawność organizacyjną zespołu z wykorzystaniem jego potencjału.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • biegła znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1;
  • znajomość programów MS Office (szczególnie Excel, PowerPoint);
  • znajomość oprogramowania AUTOCAD, MS Project;
  • sumienność i dokładność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • dofinansowanie do programu MultiSport;
  • dużą dozę odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu obowiązków;
  • stały rozwój kompetencji poprzez realizację ambitnych zadań;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, a wśród nich m.in. karty podarunkowe 2x w roku, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe;
  • możliwość udziału w zawodowych szkoleniach wewnętrznych, finansowanie kursów specjalistycznych i udziału w konferencjach.