Pracownik produkcji

dzisiaj JK Polska sp. z o.o. pomorskie / Gdańsk

Ogłoszenie numer: 8951941, z dnia 2024-05-02

Firma JK Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem szwedzkiej firmy JK Rostfria AB zajmującym się produkcją detali ze stali nierdzewnej. Na polskim rynku działamy od 2015 roku. Dysponujemy parkiem maszynowym związanym z obróbką CNC oraz szerokim zapleczem produkcyjnym w dziedzinie spawania i przetwarzania stali nierdzewnej.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Zadania związane z produkcją

  • obsługa przecinarki taśmowej,
  • pakowanie detali do wysyłki,
  • szlifowanie,
  • montaż elementów,
  • wytrawianie elektrochemiczne spoin

Wymagania

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale produkcji
  • Duża samodzielność
  • Dbałość o detale i dokładność
Mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe i/lub suwnice 2S
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Dużą stabilność zatrudnienia
  • Możliwość współtworzenia rozwijającej się firmy
  • Wsparcie we wdrożeniu
  • Umowę o pracę