Pracownik technicznego przygotowania produkcji

2024-04-15 Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu wielkopolskie / Robakowo
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Robakowo
Numer: StPr/24/1202
OBOWIĄZKI:
Terminowa realizacja zadań w procesie przygotowania środków/materiałów produkcyjnych (farby, sita itp.); odnotowywanie rozchodu farb oraz przyjmowanie dostaw nowych surowców; przeprowadzanie inwentaryzacji środków do produkcji (farby, rozpuszczalniki, pozostała chemia); weryfikacja i ocena półproduktów służących do wykonania wyrobu gotowego: matrycy, farby drukarskiej itp.; dbanie o racjonalne zużycie materiałów do produkcji; przestrzeganie norm jakościowych oraz ilościowych w wykonywanej pracy. Prowadzenie czynności kontrolnych zgodnie z przyjętym planem kontroli jakości; dbanie o właściwą selekcję i unieszkodliwianie odpadów; zgłaszanie przełożonemu wszelkich zauważonych nieprawidłowości związanych z jakością i ilością produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: sumienne wykonywanie powierzonych zadań
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: Zaangażowanie, dyspozycyjność
Uprawnienia: sprawność manualna

Wymagania inne:

praca w zespole; co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Robakowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu