Product Manager w branży wędkarskiej

2024-04-21 Abramis Sp. z o.o. mazowieckie / Łomianki, ul. Łąkowa 52a
Poszukujemy na stanowisko:
Miejsce pracy: Łomianki, ul. Łąkowa 52a
Zakres obowiązków:
  • Aktywny udział przy wprowadzaniu nowych produktów.
  • Monitorowanie trendów na rynku oraz potrzeb i wymagań klientów.
  • Tworzenie zamówień w fabrykach, w oparciu o analizy sprzedaży.
  • Samodzielne testowanie produktów przed wprowadzeniem do sprzedaży.
  • Analiza działań podejmowanych przez konkurencję.
  • Przygotowywanie planów sprzedażowych.
  • Monitorowanie cyklu życia produktu.
  • Współtworzenie polityki cenowej.
  • Rozwijanie istniejących produktów.
  • Współpraca z działem graficznym, marketingu oraz celno/logistycznym.
  • Kontakt z chińskim biurem firmy.
Wymagania:
  • Znajomość branży wędkarskiej – warunek konieczny.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 – warunek konieczny.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Znajomość pakietu Office – głównie Excel.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Praca pod presją czasu.
  • Kreatywność.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży sprzętu wędkarskiego.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole i docelowo dużą samodzielność w działaniu.
  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji.
  • Rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Pakiet medyczny.
  • Atrakcyjne zniżki na sprzęt wędkarski.
  • Służbowy telefon i laptop.