Operator maszyn cukierniczych

2024-04-23 Dr Gerard Sp. z o.o. lubelskie / Radzyń Podlaski
Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski
Główne zadania:
  • Ustawianie i kontrola parametrów maszyn wg. wymagań procesu technologicznego
  • Odpowiedzialność za jakość produktów
  • Przygotowanie surowców i półproduktów potrzebnych do produkcji
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Atrakcyjne premie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport)
Od kandydatów oczekujemy:
  • Książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.