Wiertacz z możliwością przyuczenia

2024-04-26 Bose-Instal dolnośląskie /

Specjalnością firmy BOSE-INSTAL z województwa mazowieckiego, są odwierty pionowe pod pompy ciepła, które wykonujemy na terenie całego kraju.

Zadania:
  • wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych)
  • system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień
  • wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do siedziby firmy (Czerwona Niwa koło Sochaczewa)
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie 8000 - 15000 zł w zależności od umowy i stanowiska
  • podjęcie pracy ”od zaraz”
  • stabilność zatrudnienia przez cały rok
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie naszej firmy oraz w delegacji na kwaterach
  • nielimitowany dostęp do internetu
  • możliwość rozwoju osobistego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.