Technolog / Technolożka Betonu

2024-04-11 CEMEX Polska Sp. z o.o. zachodniopomorskie / Szczecin

Biuro operacyjne:
Świnoujście lub Szczecin
Współpraca w formie zatrudnienia na umowę o pracę

Główne zadania
  • Projektowanie składów mieszanek betonowych (m.in. analiza i dobór materiałów, wykonywanie zarobów próbnych) w Wytwórni Betonu w Świnoujściu lub Szczecinie.
  • Doradztwo technologiczne dla klientów CEMEX (m.in. przygotowywanie wycen kontraktów, dokumentacji jakościowej, udział w negocjacjach handlowych w zakresie wsparcia technologicznego),
  • Nadzorowanie procesu produkcji i dostawy w zakresie wpływającym na jakość,
  • Kontrola jakości materiałów, produkowanej mieszanki betonowej, betonu towarowego, produktów specjalnych, ocena zgodności,
  • Współpraca z laboratoriami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Przeprowadzanie przeglądu Systemu ZKP na wytwórni,
  • Udział w procesie reklamacyjnym.
Wymagania formalne
  • Wyższe wykształcenia techniczne o profilu budowlanym lub inżynierii materiałowej lub kierunki pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa betonu, w laboratorium budowlanym lub w kontroli jakości na budowie,
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu,
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B popartego praktyką w prowadzeniu samochodu.
Oczekiwania interpersonalne
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia, która składa się na podstawę zasadniczą oraz premię półroczną uzależnioną od wyników,
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.:
    • Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit oraz możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych,
    • Dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki,
    • Dofinansowanie do okularów,
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia od liderów z branży,
  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera,
  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika – BHP to nasz priorytet!