Operator prasy

2024-04-05 Kronospan Mielec Sp. z o.o. podkarpackie / Mielec

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Mielcu poszukujemy osoby na stanowisko: Operator prasy

Miejsce pracy: Mielec

Wynagrodzenie 6000,00 – 10000,00

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
  • Pełne przeszkolenie i opieka mentora w okresie wdrożeniowym
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Program poleceń pracowniczych
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Ubezpieczenia grupowe
Zadania:
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Kontrola wizualna gotowego wyrobu
  • Dbałość o zapewnienie ciągłości pracy urządzeń na podległym obszarze
  • Sporządzanie raportu zmianowego i wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • Czynny udział w usuwaniu awarii oraz w zaplanowanych konserwacjach ciągu produkcyjnego
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym, mile widziane w obsłudze maszyn i urządzeń
  • Wykształcenie min. zawodowe, mechaniczne lub pokrewne
  • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywanych obowiązkach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)