Operator maszyn

2024-03-29 Randstad Polska Sp. z o.o. mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki, darmowy autobus

Chcesz pracować w systemie równoważnym (6-18, 6-18 wolne, wolne 18-6,18-6) ? Masz doświadczenie przy obsłudze maszyn? Lub chcesz je zdobyć?

Zobacz, jakie korzyści na Ciebie czekają i aplikuj teraz!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, darmowy autobus
oczekujemy
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie równoważnym,
  • motywacji do pracy.
oferujemy
  • transport z Ciechanowa, Płońska, Legionowa, Strzegowa, Śniadówka, Świercza, Raciąża, Drobina, Słupi, Nasielska Góry, Wyszogrodu, Zakroczymia, Małej Wsi, Pułtusk,
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • wynagrodzenie 27-33 zł brutto/h + premia.
zadania
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu,
  • nadzór nad ogólnym stanem maszyn,
  • współpraca z magazynem.