Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji - nestingowiec

2024-05-10 Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński
Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0306
OBOWIĄZKI:
1.Prowadzenie rozkroju profili i prętów2.Tworzenie zestawień pod zamówienia3.Odpowiedzialność za terminowe i właściwe opracowanie powierzonych zadań4.Wsparcie techniczne operatorów maszyn5.Pomoc w zarządzaniu magazynem kształtowników, magazynem stali6.Czynny udział w polityce odpadowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,Umiejętność zarządzania dokumentacją,Umiejętność analizy danych,Bardzo dobra organizacja pracy własnej,Komunikatywność,Umiejętność pracy w grupie

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 798 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim