Mistrz Zmianowy

2024-04-15 KWAZAR CORPORATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ mazowieckie / Budy-Grzybek
Firma Kwazar jest zdecydowanym liderem wśród polskich producentów opryskiwaczy. Kwazar Corporation to 20 lat doświadczenia, obecność w 104 krajach świata i wiele sukcesów w branży ogrodniczej, rolniczej oraz w drogownictwie.
Miejsce pracy: Budy-Grzybek
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie zespołem (10-15 osób) w systemie 3-zmianowym
  • Organizacja pracy podległego zespołu: prowadzenie codziennych odpraw, delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją, raportowanie
  • Reagowanie na problemy oraz bieżące ich rozwiązywanie
  • Techniczne wsparcie zmiany
  • Dbanie o zachowanie standardów jakościowych firmy
  • Wprowadzanie usprawnień i optymalizacji
  • Prowadzenie projektów, działań zmierzających do wzrostu efektywności i jakości procesów produkcyjnych w powierzonym obszarze i ogólnofirmowych
  • Dbanie o ład i porządek oraz przestrzeganie przepisów BHP
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy jako Operator Wiodący, Lider Zespołu, doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym, magazynowym
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność podejmowania decyzji i przewidywania ich konsekwencji
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Oferujemy
  • możliwość rozwoju umiejętności
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • korzystanie z karty multi sport , pakietów medycznych, świadczeń socjalnych
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji