Mistrz produkcji

2024-04-03 MOJ S.A. opolskie / Osowiec, k-Opola

Ogłoszenie numer: 8870527, z dnia 2024-04-03

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Osowiec, k-Opola

Opis stanowiska

  • Organizowanie prac na Wydziale i kierowanie powierzonym mu zespołem pracowników,
  • Uczestniczenie przy opracowaniu operatywnych planów produkcji i ustaleniu zadań produkcyjnych i terminarzu „ nowych uruchomień”,
  • Wypełnianie dokumentacji i czuwanie nad jej obiegiem zgodnie z harmonogramem jej obiegu,
  • Rozliczanie pobranych materiałów i czasu pracy na poszczególne zadania,
  • Czuwanie nad przebiegiem stosowania ustalonych procesów technologicznych , norm pracy i norm materiałowych oraz dbałość o wysoka jakość produkcji,
  • Zapoznanie się z zadaniami kierowanej komórki zakresem jej współpracy z innymi komórkami zakładu.

Wymagania

  • Umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi,
  • Bardzo dobra organizacja prac,
  • Obsługa komputera,
  • Sumienność i skrupulatność,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Wykształcenie:

  • Średnie lub wyższe - techniczne.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.