Inżynier Procesu Produkcji (produkcja elektroniki / SMT/THT)

2024-04-03 Aptiv pomorskie / Gdynia, (relokacja do Gdańska)
Kim jesteśmy?

Sterowanie gestami w motoryzacji? Pojazdy autonomiczne? To Aptiv! Od wielu lat nasza firma wspiera największe marki samochodowe, dostarczając i stale rozwijając bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i zapewniające lepszą łączność rozwiązania. Zatrudniamy 180 000 osób w R&D i zakładach produkcyjnych w 44 krajach.
Centrum Techniczne w Krakowie wspiera producentów aut, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami.
Zakład w Gdańsku zajmuje się finalną produkcją części do samochodów.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20

Twoja rola:

Będziesz odpowiadać za zapewnienie płynności produkcji w obszarze produkcji elektroniki (SMT/THT) zgodnie z wymaganiami jakościowymi.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i technicznych w w/w zakresie.
  • Nadzór nad kontrolą statystyczną procesów, dokumentacją jakościową produktów oraz analizą jakościową braków produkcyjnych.
  • Wprowadzanie i utrzymywanie akcji natychmiastowych oraz korygujących w odpowiedzi na reklamacje wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych SMT/CBA.
Wymagania:
  • Umiejętność analizy i definiowania usterek w obwodzie elektronicznym.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji przemysłowej, szczególnie w branży elektronicznej.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane specjalizacje: elektronika, elektrotechnika lub pokrewne (niższy poziom wykształcenia jest akceptowalny, jednak daje możliwość pracy jako Inspektor Procesu Produkcji).
Dlaczego warto do nas dołączyć:
  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
  • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.
  • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.
  • Pomoc w relokacji.
Co zyskasz?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o  ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.