Pracownik Operator Produkcji

2024-05-06 Praca.pl Sp. z o.o. opolskie / Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Pracując z nami, będziesz odpowiedzialny za wydajność, bezpieczeństwo i jakość procesu produkcyjnego opakowań, przy zachowaniu nienagannej czystości na obsługiwanym stanowisku pracy.

Kluczowe zadania:
  • Obsługa oraz regulacja maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Zapewnienie przestrzegania standardów jakości i norm bezpieczeństwa
  • Realizacja planu produkcji oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany
  • Realizacja celów produkcyjnych
Oferujemy:
  • Możliwość osobistego rozwoju i uczestnictwa w różnorodnych projektach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym:
    • Dodatek za pracę nocną i zmianową
    • Pełne wynagrodzenie za nadgodziny
    • System nagród za staż pracy i przykładanie się do zadań
    • Programy motywacyjne oraz możliwość zdobycia nagród finansowych
    • Pakiet zdrowotny i socjalny (m.in. dopłata do okularów, Multisport)
    • Możliwości rozwoju poprzez dostęp do szkoleń
    • Dofinansowanie posiłków i inne udogodnienia pracownicze
    • Dostęp do programów wsparcia pracowników