Operator Maszyn (do nauki)

2024-04-04 KGL S.A. mazowieckie / Klaudyn

Chcesz:

  • zdobyć pierwsze doświadczenia w obszarze produkcji?
  • pracować w ciągle rozwijającej się branży opakowaniowej?
  • mieć kontakt z nowoczesnymi technologiami?
  • być zatrudnionym w stabilnej firmie?

Jeśli tak, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Klaudyn
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • pracę w systemie zmianowym (12h)
  • szkolenia stanowiskowe
  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • kartę Multisport
  • domki wypoczynkowe na Mazurach
  • transport do miejsca pracy
Twój zakres obowiązków:
  • wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac okołoprodukcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej
  • po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn
Nasze wymagania:
  • chęć nauki i pracy w branży opakowań
  • motywacja i zaangażowanie
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-18 / 18-6)