Zbrojarz - pracownik przy produkcji betonowych elementów

2021-04-19 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE /

Ogłoszenie numer: 4428965, z dnia 2021-04-19

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE

Przedsiębiorstwo Produkcyjna Handlowe "HBS" Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Austria

Opis stanowiska

Szukamy pracowników przy produkcji betonowych elementów - Zbrojarzy

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Praca na dłuższy czas.
  • Samozatrudnienie. Pomagamy przy założeniu działalności.

Wymagania

Jesteś zbrojarzem prefabrykatów, cieślą szalunkowym gotowym do pracy w zespole, szukasz nowych wyzwań i chcesz się rozwijać i specjalizować.
Ciebie szukamy, złóż aplikacje.

Oferujemy

  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.
  • Nie jesteśmy agnecją pracy.