Specjalista ds. planowania produkcji / Planista Produkcji

2021-12-04 Słodkie Upominki Sp. z o. o. Sp. K. mazowieckie / Warszawa Rembertów

Marka Slodkie jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie. Stosujemy najwyższe standardy produkcji i zintegrowany system kontroli jakości, dostarczając na rynek produkty o wysokiej jakości.

Zależy nam na rozwoju umiejętności i kompetencji personelu, a także na stworzeniu wyjątkowego i przyjaznego miejsca pracy na każdym szczeblu, dlatego kładziemy nacisk na udział pracowników w nowoczesnych szkoleniach i warsztatach. Każdy nowy członek naszego zespołu, od pierwszego dnia w firmie, poddawany jest szkoleniom i zaznajamiany z naszą organizacją przez dedykowanego mu opiekuna, tak, aby w jak najkrótszym czasie poczuł się u nas komfortowo. Szczególnie zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji w zespole, m.in. poprzez otwartą komunikację i wzajemny szacunek.

Zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy: Warszawa Rembertów
Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie i stała optymalizacja planów produkcyjnych, w dedykowanym systemie ERP, na podstawie bieżącego zapotrzebowania i realizacji planu w odniesieniu do zapotrzebowania klientów,
  • Nadzór nad realizacją planów produkcji,
  • Zapewnienie stałego zapotrzebowania w materiały oraz surowce potrzebne do produkcji,
  • Nadzór nad racjonalnym wykorzystaniem środków produkcji, surowców, opakowań oraz innych niezbędnych materiałów,
  • Planowanie, nadzór i koordynacja przepływu towarów,
  • Współpraca z dostawcami, działami produkcyjnymi, magazynem i logistyką,
  • Uwzględnienie w planie produkcji: prób technologicznych, serwisów linii,
  • Bieżące raportowanie wyników,
  • Działania dotyczące usprawniania procesów planowania i funkcjonalności systemu ERP, w tym stałe monitorowanie parametrów systemu ERP.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie, w obszarze planowania produkcji i organizacji produkcji, minimum 2 lata,
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętności pracy w zespole i inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność pracy w środowisku produkcyjnym z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz otwartość na zdobywanie wiedzy,
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowane: logistyczne, zarządzanie łańcuchem dostaw, ekonomiczne, techniczne) będzie istotnym atutem.
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa b2b lub umowa o pracę),
  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole o niekorporacyjnym charakterze,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Wpływ na rozwój organizacji oraz aktywny udział w tworzeniu marki na rynku polskim i zagranicznym,
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesny budynku produkcyjno-biurowym,
  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisku, szkolenia produktowe oraz szkolenia wewnętrzne,
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Zniżki na produkty firmowe,
  • Imprezy integracyjne,
  • Prezenty świąteczne, mikołajkowe,
  • Prezenty jubileuszowe,
  • Bony upominkowe z okazji narodzin, ślubów i innych ważnych uroczystości rodzinnych,
  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły,
  • Parking rowerowy i duży, nowoczesny parking samochodowy.