Specjalista ds. planowania i organizacji produkcji

2021-04-28 NAREE.PL małopolskie / Kraków

Naree Sp. z o.o., to polska marka odzieżowa, założona przez kobietę - dla Kobiet. Cechuje się niebanalnym wzornictwem, ponadczasowymi krojami i niewymuszonym stylem, który idealnie pozwala połączyć luz, elegancję i kobiecość w jednym.

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • organizacja i zarządzenie procesem produkcji odzieży
  • koordynacja współpracy ze szwalniami zewnętrznymi
  • nadzorowanie dostępności koniecznych do produkcji i tkanin i dodatków krawieckich
  • przygotowanie planów i budżetu produkcji
  • optymalizacja procesów oraz kosztów zakupowych
  • rozwój bieżącej współpracy z dostawcami, a także pozyskiwanie nowych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w branży fashion (mile widziane)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • kreatywność i wysokie umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub współpracę B2B
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon)