Operator maszyn w branży drzewnej

2020-08-07 SYLVA pomorskie / Wiele

SYLVADREWNO to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej,
zatrudniającej 300 osób.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest we Wielu, niedaleko Kościerzyny.

Jesteśmy częścią rodzinnej firmy PIVETEAUBOIS, z ogromną pasją do drewna
oraz 70 letnim doświadczeniem we Francji i 25 letnim w Polsce.
Stawiamy na naturalność i bycie sobą, wspierając rozwój naszych pracowników.

Miejsce pracy: Wiele
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin
  • wiele możliwości rozwoju oraz pozytywną atmosferę
Zadania
  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna
  • konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
Oczekujemy
  • zdolności techniczne samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia długofalowej współpracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na  wózki widłowe