Inżynier / specjalista ds. produkcji

2020-08-05 Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. dolnośląskie / Biskupice Podgórne

Ogłoszenie numer: 3549000, z dnia 2020-08-05

Firma Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją elementów do samochodów elektrycznych. Działamy w branży Automotive.

Obecnie do naszej firmy w Biskupicach Podgórnych poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: dolnośląskie / Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Opracowywanie wskaźników KPI
  • Szkolenie pracowników
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego
  • znajomość normy IATF 16949 będzie atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Szkolenia branżowe,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość awansu,
  • Praca od zaraz.