Inżynier Projektu

2021-02-11 ZM Hydromet śląskie / Bytom

Ogłoszenie numer: 4190813, z dnia 2021-02-11

Zakład Mechaniczny Hydromet powstał w 1989 roku. To rodzinna firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmuje się kompleksowo zagadnieniami budowy maszyn, sterowaniem i napędami hydraulicznymi w maszynach i urządzeniach przemysłowych. Kompleksowość podejścia polega na zaspakajaniu potrzeb klientów w pełnym zakresie, począwszy od zdefiniowania oczekiwań klienta i znalezienia najlepszego sposobu ich zrealizowania na etapie prac koncepcyjnych, przez projektowanie konkretnych rozwiązań i budowę urządzeń, aż po zainstalowanie ich u użytkownika i przeprowadzenie rozruchu.

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Nr Ref.: 501271241

Opis stanowiska

  • obsługa techniczna realizowanych projektów
  • nadzór nad realizacją zleceń i zapewnienie wydajności i ciągłości realizowanych prac
  • kontakt z klientem
  • przygotowanie dokumentacji techniczno-ruchowych produkowanych urządzeń

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku technicznym
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • wiedza techniczna
  • obsługa komputera (znajomość pakietu MS Office: Word, Excel)
  • znajomość programu Autocad
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności organizowania pracy własnej, podejmowania decyzji
  • mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki siłowej

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenia z zakresu głównego profilu firmy – hydrauliki siłowej
  • zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń
  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej firmie
  • premia świąteczna
  • elastyczny czas pracy